آینده ای روشن و پر از امید /دبیرستان نمونه علامه خورموج و امام خمینی بوشهر/

به نام خدایی که در همین نزدیکی ست.

 عجب خاطراتی را در مدرسه راهنمایی شهید بهشتی گذراندم. خاطراتی از جنس شیرینی قند گرفته تا تلخی زهر. روز های مختلف که هر یک از آن صفحه ای از خاطرات را رقم زد تا به کتابی با گنجینه ی یک ساله تبدیل شد.چه روز هایی که با دوستانم سپری میکردم. اما نه، واقعیت من در آن مدرسه به غیر از یک نفر دوست واقعی دیگری نداشتم.

 الان هم دارم تعطیلات نوروز رو سپری میکنم. درست 5 ماه و خورده ای از آمدنم می گذرد. گذر شتابان لحظات این اجازه را به من نمی دهد که بخوام اینجا چیزی در باره ی مدرسه بنویسم یا عکسی بگذارم.اما می توانم از آقایان منصوری و مسلمی کمال تشکر را داشته باشم. که واقعا برای قبولی در دبیرستان نمونه سنگ تموم گذاشتند. خداوند یار و همراه آنها باد.امید وارم با قبولی بتوانم قسمتی از زحماتشان را سپاس گویم.

حالا چیزی که تمام ذهن و فکرم را مشغول کرده قبولی در دبیرستان نمونه است دوست دارم که در دبیرستان نمونه دولتی علامه خورموج قبول بشم. هرچند علاقه ویژه ای به دبیرستان نمونه دولتی امام خمینی بوشهر هم دارم. در خصوص دبیرستان علامه پیش بینی میشود در سال 91 به بعد از نظر علمی ضعیف شود.چون با توجه به دارا شدن دبیرستان نمونه شهرستانهایی که قبلا امتحان ورودی علامه رو میدادن امکان کاهش سطح سواد و هوش دانش آموزان دبیرستان وجود داد.

باا ین وضعیت آموزش و پرورش استان دانش آموز استان بوشهر نباید امیدی به قبولی در دانشگاه های دولتی معتبر داشته باشد آخه شاید ندونید که آموزش و پرورش استان  در سال 90 رتبه آخر رو از نظر قبولی داوطلبان آزمون سراسری کسب کرده است که این مطلب شاهکار محمد عباسی را نشان می دهد.خلاصه بگم ما فقط و فقط میتونم در دبیرستان های نمونه موفق بشیم.

اگه شما هم میخواین کنکور ورودی بدین اینو از از من داشته باشین که اگه درساتون خوبه و پسر هستین حتما دبیرستان امام و خلیج فارس بوشهر رو امتحان بدین.چون واقعا سطح بسیار بالایی نسبت به دیگر مدارس دارند.و از نظر تجهیزات عالیند.بین ایندو دبیرستان دانشگاه خلیج فارس خیلی بهتره و من دبیرستان دانشگاه رو بهتون توصیه میکنم،تنها عیبی که دبیرستان دانشگاه داره اینه که فقط رشته ی ریاضی میگیره.  موفق و موید باشید.

در خصوص حذف کنکور باید بگم اینا همش کشکه از من میشنوید کنکور حالا حالا ها -حداقل در زمان ما- حذف نمیشه چون برنامه عملیاتی حذف کنکور از بیست سال قبل پی ریزی شده که معلوم نیست کی عملی میشه.و سال 93 حذف نخواهد شد. وسوابق تحصیلی هم همون 25 درصد باقی میمونه.

مشکلات خاص و محدودیت ها نیز در این کار دخالت دارند که دوست ندارم اونا رو باز گو کنم.

یکی از دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید بهشتی کاکی (شهرستان دشتی)

بچه های دبیرستان های نمونه و  بچه هایی که امتحان ورودی دارن حتما نظر بدن، ممنون میشم.

 

/ 6 نظر / 40 بازدید
سارا

لینکت کردم امیدوارم وبلاگ موفقی داشته باشی[قلب]

دانش آموز دبیرستان نمونه امام خمینی

کدوم تجهیزات ما که چیزی نمیبینیم مدرسه ی ما از دبیرستان دولتی شهدای جوشن هم تجهیزات کم تری دارد[افسوس] اما از نظر معلمان و سطح علمی دانش آموزان و فضای رقابتی دبیرستان خوبی است.

سمانه

وبلاگ خوبی داری رفیق من یکی از دانش اموزان مدرسه ی نمونه اهرم هستم مارو هم لینک کنید [لبخند][خرخون]

دانش اموزعلامه

سلام .سری به کیفیت وکمیت قبولی های سالهای اخیر بزن علامه بالاتره ازنمونه بوشهر.امانمونه برازجان ازهمش حتی خلیج بهتره

ابراهیم

سلام تا اونجا که یادمه کاکی مدرسه راهنمایی شهید بهشتی نداشت. خودم هم اهل کاکی هسم.